وادی هنر

کوروش حسینی و تدریس کارگردانی – بازیگری – فیلمنامه نویسی

آموزش صحیح هنر سینما

بنا به اینکه هر روزه در جامعه ما بخصوص در امر آموزش و پرورش آنهم بخصوص در زمینه هنر سینما به درستی و دلسوزانه انجام نمی شود ما برآن شدیم بواسطه علم و عمل و مدرک معتبر آموزش صحیح این رشته ها را پوشش بدهیم .

هدف یاد دادن و برنامه ریزی برای دانشجویانی است که به درستی این علم پرهیچان را یاد بگیرند تا در مراحل زندگی حرفه یی و حتی شخصی خودشان بهترین بهره ها را ببرند .

اینجانب کوروش حسینی بنا به ضرروت و علاقمندی و تعهد رشته ای تخصصی  سینما با مدرک معتبر  از قیبل :

بازیگری 

کارگردانی

فیلمنامه نویسی 

را در سطوح علمی و عملی به هنرجویان علاقمند یاد می دهم تا همزمان با شور این رشته دانایی علمی و تخصصی  را هم که بواسطه علم اندوزی و جاویدان ماندن است بارگذاری نمایم .

 

برای ثبت نام و هماهنگی : 

با تلفن : 09124189424   به نام خانم دکتر شهریاری 

به آدرس :

استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بین برهانی و رستم .پلاک 1369 . طبقه سوم

موسسه فرهنگی هنری سقا (مرکز فرهنگی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این مرکز یکی از چهارده مرکز فرهنگی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، کافه باکارا، سینما بهمن، بانک کتاب گیتا مهر و تالار مولوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *